Bir listenin kırk bir yıl hatırı var... listelerim.com (beta)


izleyen kazanıyor


İzleyen kazanıyor
İzleyen kazanıyor
İzleyenkazaniyor.com üyelerine izledikleri reklamlar karşılığında kazanç sağlamalarını, reklam verenlere görsel reklamlarını veya tanıtım filmlerini doğru hedef kitlelere ulaştırmayı hedefleyen yepyeni PATENTLİ bir platformdur. Dolayısı ile izleyene de izletene de kazandırmaktır derdimiz.

Bilindiği üzere günümüzde internet, reklam pastasında çok ciddi bir dilime sahiptir ve internet üzerinde birçok reklam verme yöntemi mevcuttur. Ancak görsel tanıtım filmlerinin ya da reklamlarının internet üzerinde gruplandırılmış hedef kitlelere ulaştırılması bu güne dek tüm dünya dahilinde kullanılmamış ve uygulanmamış bir yapıdır. İşte tam bu noktada İzleyenkazaniyor.com fikri doğmuştur, doğmakla kalmayıp dallanıp budaklanmıştır da. İçeriğindeki kurgu sayesinde hem reklam vereni hem de reklam izleyeni maksimum faydaya ulaştırmayı hedefleyerek yola düşmüştür.

Buradan üye olabilirsiniz.
www.myeymen.com


Yorumlar


TUTKU109 — 9 sene önce

BU DA BAŞKA BİR SİTE BUNDA REKLAM KARŞILIĞINDA PUAN KAZANIYOR SONRA SİTENİN SANAL MARKETİNDEN LETTOP TAN PLAZMAYA HEDİYE ALIYORSUN TAVSİYE EDERİM LİNK : http://www.reklamizlekazan.com/?uRef=TU2448198
28.02.2009 15:46eymen 9 sene önce yaptı
, , , olarak etiketledi