Bir listenin kırk bir yıl hatırı var... listelerim.com (beta)


2009 Saç Modası


2009 un daha başındayız. Bu sene (özellikle yaz aylarında) hangi saç modelleri, hangi saç renkleri moda. İşte size birkaç ipucu.
Kısa saçlarda asimetrik kesim
Bu sene kısa saçlarda asimetrik kesimler moda. İnce saçların sıcak makasla daha gür göründüğü, alın bölgesine uygun kesilmiş kaküller kısa kesimlerde şahane görüntüler ortaya çıkaracak.
Uzun saçlarda düz kesim parlak saç
Uzun saçlarda bu sene düz fönlü, parlatıcı ile parlatılmış kesimler hem sade hem de hoş bir görünüm kazandıracak. Kısa saçlarda olduğu gibi alın yapısına uygun kesilmiş kaküller her iki saç modeli içinde kolay kullanım ve şık görüntü için ideal.
Saçlarda platin ve küllü sarı modası
Saç renginde 2009' da bronz bakır, platin ve küllü sarı ağırlıklı renkler ön planda. Özellikle asimetrik kesilmiş bol bombeli kısa saçlarda platin tonlar 50 yaşında bir bayanı bile en az 10 yaş genç gösterecek. Yaz sıcaklarında bronzlaşan teninizle birlikte bronz bakır veya platin tondaki renkler hele hele uzun saçlarda mükemmel görüntüler ortaya çıkmasını sağlayacak.
Kızıldan ve kızılın yansımalarından uzak durun
Kızıldan ve kızılın tonlarından, yansımalarından uzak durun. Çünkü bu yıl sarının tonları (bebek sırısı, küllü sarı, platin) yeni bir akım yaratacak.


Yorumlar


berencik 8 sene önce yaptı
, , , olarak etiketledi