Bir listenin kırk bir yıl hatırı var... listelerim.com (beta)


2009 Moda Trendleri


2009 da bazı seçkin markalarda neler moda. Hangi renkler revaçta. İşte Bu seçkin markalardan bazılarının 2009 trendleri.
2009 Tergan Çanta ve Ayakkabı Modası

Seçkin ve köklü ayakkabı-çanta markalarından olan Tergan da bu yıl gene dikkat çekici renk ve modelleriyle iddialı. Deri üzerine rugan işlenerek hareketlendirilmiş ve çoğunlukla kırmızı-siyah renklerin ağırlıkta olduğu modelleriyle iddialı
2009 Kış Giyim Modası

Bu kış natural renklerin yanında özellikle metalik renkler revaçta olacak. Siyah herzamanki gibi zarefet ve asaletini koruyacak. Kıyafetlerde lekeli baskılar ve dikişler ön planda olacak. (Ne kadar hoş durur o ayrı konu ) Kıyafetlerde hatlar daha keskin ve köşeli.
2009 Pantolon Modası
2009 da kumaş pantolonlarda capri pantolonlar, Vücudunuzu saran dar ancak rahat kesimli klasik pantlonlar çok moda olacak. Özellikle dar kesim kumaş pantolonlar, topuklu ayakkabılarla birlikte bayanları hem çok çekici hem de seksi gösterecek. Veee bu yıl şalvar modası tekrar geri dönüyor. Fakat kısa boyluysanız Capri pantolon ve şalvardan kesinlikle uzak durmalısınız. Paçaları kısa olan bu modeller kısa boyluları daha kısa gösterecektir.
2009 da Etekler Mini
Bu yıl süper mini etekler moda üstelikte bol kesim. Giymek biraz cesaret ister. Ufacık bir rüzgarda.....
Modacılar etekleri kısalta kısalta yakında etek diye bir şey kalmayacak ve etek tarihe karışacak anlaşılan. 2009 modası hakkında gördüğüm, okuduum, duyduğum şimdilik bunlar. Öğrendikçe buradada paylaşırım.


Yorumlar


berencik en son 8 sene önce güncelledi
, , , , olarak etiketledi